گارانتی بازگشت محصول

آسودگی خاطر و رضایت مندی مشتریان همواره از الویت ‏‌های جهان دنتال بوده است و ما در این راستا می‏‌کوشد تا هر سفارش در شرایط مطلوب و مورد انتظار به دست مشتری برسد. با وجود این ممکن است مشتریان محترم پس از خرید، با مسایلی روبرو شوند که درچنین مواردی خدماتی در چارچوب خدمات پس از فروش در نظر گرفته شده است. با توجه به تنوع تجهیزات ارایه شده در جهان دنتال، کلیه محصولات باید از نظر فیزیکی سالم به دست مصرف کننده برسند دارای گارانتی اصالت و سلامت فیزیکی هستند .

با توجه به اینکه مشتریانی که از طریق آنلاین اقدام به ثبت سفارش می کنند، ممکن است تحت شرایطی نیاز به مرجوع کردن کالا داشته باشند. فرش من با درنظرگرفتن این نیاز، تحت شرایط زیر و پس از تایید کارشناسان خود، کالای مرجوعی را پذیرفته و در اسرع وقت وجه ان را عودت خواهد داد.

توجه داشته باشید که قبل از هرگونه اقدامی برای عودت کالا، بایستی مراتب به اطلاع کارمندان بخش فروش رسانده شود و با هماهنگی ایشان کالا عودت گردد.
بسته بندی و کاور آنها باید به همان صورت اولیه دوباره بسته بندی شود.کالای برگشتی باید استفاده نشده باشد(این مورد باید به تایید کارشناسان جهان دنتال برسد)
درصورتیکه محرز شود اشکال به وجود امده از جانب جهان دنتال بوده است، هزینه حمل کالای عودت شده، با ارائه بارنامه و قبض پستی، به مشتری عودت خواهد شد.

مواردی که تحت پوشش ضمانت 7 روزه قرار می گیرند:

اشکال و یا ایراد فنی

مشتریان محترم تا 7 روز پس از دریافت کالا مهلت دارند تا از کالای مورد نظر استفاده نموده و در صورت وجود اشکال و یا ایراد فنی مراتب را به اطلاع کارشناسان واحد خدمات پس از فروش رسانده و با هماهنگی ایشان اقدام به عودت کالا نمایند.
توجه داشته باشید که اشکالاتی که در اثر استفاده نادرست و خطای کاربری ایجاد شده باشد تحت پوشش قرار نمی گیرد: اشکالات ایجاد شده در اثر حمل و نقل، نصب و راه اندازی، تنظیمات دستگاه، استفاده در شرایطی غیر از دستورالعمل کارخانه سازنده و یا موارد مشابه ، جزء خطاهای کاربری محسوب می شوند.

مغایرت کالا

درصورتی که کالای دریافتی با درخواست شما مغایرت داشته باشد بایستی ظرف مدت 24 ساعت پس از دریافت کالا، با واحد خدمات پس از فروش هماهنگ نمایید.

آسیب ظاهری

مشتریانی که کالاهایی با آسیب دیدگی ظاهری دریافت می کنند، مدت 24 ساعت مهلت دارند تا مراتب را به اطلاع واحد خدمات پس از فروش برسانند.

درصورتیکه آسیب دیدگی ظاهری در اثر حمل و نقل باشد، بایستی کالا به همان شکلی که تحویل مشتری شده است به همراه صورتجلسه شرکت حمل کننده ارسال گردد.

انصراف از خرید

در صورتیکه مشتری از خرید خود منصرف شود بایستی یا قبل از ارسال کالا ، مراتب را به اطلاع واحد خدمات پس از فروش برساند.

عودت وجه و یا تعویض کالا

پس از دریافت کالای مرجوعی و تایید کارشناسان فرش من، در اکثر موارد طی همان روز و حداکثر تا 3 روز کاری، مبلغ کالا عودت خواهد شد. زمان ذکر شده اغلب به دلیل تاخیرات بانکی و خطاهای مرسوم درنظرگرفته شده است.

قابل ذکر است

که جهان دنتال هیچگونه مسئولیتی در برابر نوسات قیمت طی مدت فرایند مرجوع نمودن کالا نمی پذیرد و عین مبلغ پرداختی در فاکتور به مشتری عودت خواهد شد.