فیلتر بر اساس قیمت

دسته های محصولات

یونیت پارس دنتال

یونیت پارس دنتال؛ خرید یونیت دندانپزشکی پارس دنتال

یونیت پارس دنتال با تجربه و قدمتی از سال 1358 خورشیدی به عنوان یکی از نخستین تولیدکنندگان تجهیزات دندانپزشکی در ایران شناخته می‌شود. این شرکت به علاوه از تولید تجهیزات دندانپزشکی، صندلی و یونیت را نیز در اختیار دندانپزشکان قرار داده و با تولید قطعات یدکی، به مشتریان خود اطمینان داده که در صورت نیاز به تعمیرات یا تعویض، قطعات لازم به راحتی در دسترس مشتریان قرار گیرد.

انواع یونیت پارس دنتال

پارس دنتال یکی از تولید کننده های متنوع ترین یونیت دندانپزشکی در ایران است. در اینجا به معرفی تیتر وار محصولات تولیدی این شرکت پرداخته می‌شود. برای اطلاعات دقیق‌تر درباره هر یک از مدل‌ها، می‌توانید لیست قیمت یونیت پارس دنتال را در بالای همین صفحه مشاهده و با کلیک بر روی هر محصول، اطلاعات جزئی را بررسی نمایید.

  • یونیت پارس دنتال مدل سورنا
  • یونیت پارس دنتالpars dental مدل RB 2002
  • یونیت پارس دنتال مدل S-8000
  • یونیت پارس دنتال مدل سامان
  • یونیت پارس دنتال مدل سپهر
  • یونیت پارس دنتال K24
  • یونیت پارس دنتال مدل صدرا

مزایای یونیت دندانپزشکی پارس دنتال

یونیت پارس دنتال با تنوع بالای محصولات خود و امکان تولید قطعات یدکی، توانسته محبوبیت بسیاری را در نزد مشتریان کسب کند. یکی از مزیت‌های بارز این شرکت، ارائه قطعات یدکی توسط خودش بوده و در صورت نیاز به تعمیرات، مشتریان به راحتی می‌توانند به قطعات لازم دسترسی یابند. این مسئله نشان‌دهنده آسانی تعمیر و خدمات پس از فروش محصولات این شرکت می‌باشد.

قیمت یونیت دندانپزشکی پارس دنتال

دندانپزشکی به عنوان یک حوزه تخصصی، نیازمند تجهیزات تخصصی و گران‌قیمت است. قیمت یونیت پارس دنتال به نسبت کیفیت با محصولات هم رده جهانی برابری دارد و از طرفی ، بسیار مناسب می‌باشد. جهان دنتال به عنوان نماینده فروش این شرکت  به شما این امکان را می دهد که خرید یونیت پارس دنتال را به صورت اقساطی بلند مدت دریافت کنید.

سخن پایانی

یونیت پارس دنتال با تاریخچه طولانی و تجربه قابل اعتنا، ارائه دهنده تجهیزات دندانپزشکی با کیفیت بالا و تنوع بسیار است. قدرت تولید قطعات یدکی توسط خودش، از این شرکت یک گزینه مناسب برای دندانپزشکان ساخته است. ضمانت سلامت دستگاه، گارانتی یک ساله و خدمات پس از فروش تا 10 سال، این محصول را به یک گزینه کامل و ارزان قیمت در بازار تبدیل کرده است. جهان دنتال نیز به عنوان نماینده رسمی یونیت پارس دنتال، خدمات اقساطی، گارانتی و خدمات پس از فروش را به مشتریان ارائه می‌دهد.