فیلتر بر اساس قیمت

دسته های محصولات

برند های محصولات

اینسترومنت به یکی از تجهیزات دندانپزشکی گفته می‌شود که برای هر مطب یا کلینیک دندانپزشکی از جمله ضروری‌ترین و مهم‌ترین ملزومات است. از این تجهیزات  معمولاً هنگام معاینه دندان‌های بیمار یا هنگام جراحی استفاده می‌شود و انواع مختلفی دارند. این ابزارها شامل آنگل دندانپزشکی، ایرموتور و موتور، توربین دندانپزشکی، کوپلینگ و وسایل جانبی، هندپیس جانبی و… هستند. در ادامه با ما همراه باشید تا در خصوص خرید اینسترومنت دندانپزشکی توضیحات بیشتری ارائه دهیم.

انواع اینسترومنت دندانپزشکی
همان‌طور که گفتیم اینسترومنت (instrument)، به ابزارهای دندانپزشکی گفته می‌شود که هنگام کار بر روی دندان‌های بیمار مورد استفاده هستند. این ابزارها انواع مختلفی دارد که هرکدام کارایی خاص خود را دارند.

توربین دندانپزشکی
ایرموتور دندانپزشکی
سر آنگل دندانپزشکی
آینه دهان
سوند یک سر داسی‌شکل
اسکیلر scaler
سرنگ تزریق دندانپزشکی
پروب پریودنتال (Periodontal Probe)
پروب بریول (Briault Probe)
اکسکاواتر (Excavator)
پنس (Tweezers)
استئوتوم (Osteotomes)
برنیشر (Burnisher)
هندپیس جراحی
کوپلینگ و وسایل جانبی

هر کدام از این ابزارها کمک می‌کنند که دندانپزشک، کار خود را سریع‌تر و با دقت بهتری انجام دهد. وجود انواع این ابزارها  برای کار روی دندان‌های بیمار بسیار ضروری است. به‌ عنوان‌ مثال:

توربین دندانپزشکی
توربین دندانپزشکی برای از بین بردن پوسیدگی‌های دندان قبل از قرار دادن تاج مورد استفاده قرار می‌گیرد. توربین دارای یک مته کوچک و بسیار پر سرعت است که در شکل دادن به کانال‌های ریشه یا برداشتن تاج دندان استفاده می‌شود.

ایرموتور دندانپزشکی
ایرموتور دندانپزشکی یکی دیگر از اینسترومنت‌های پرکاربرد دندانپزشکی است که معمولا هنگام جراحی دندان، از آن در کنار دیگر ابزارها استفاده می‌شود. با قرارگرفتن سرآنگل بر روی ایرموتور می‌توان از این ابزار استفاده کرد.

سر آنگل دندانپزشکی
سرآنگل یا با ایرموتور و یا به صورت برقی کار می‌کند. رایج‌ترین سرآنگل دندانپزشکی مدل یک‌به‌یک است که نوار آبی‌رنگ دارد. در کارهای عمومی و جراحی از این  وسیله  به وفور استفاده می‌شود. آنگل‌ها در انواع مختلفی وجود دارند که هر کدام کارایی خاص خود را دارد. از انواع آنگل می‌توان آنگل ناخنکی، آنگل پوش باتن، آنگل ایمپلنت پوش باتن، آنگل روتاری پوش باتن و… را نام برد.

خرید اینسترومنت دندانپزشکی
ارائه خدمات دندانپزشکی به مراجعه‌کنندگان بدون استفاده از ابزارهای ضروری امکان‌پذیر نیست. هرچه این ابزارها از جنس بهتر، معتبرتر و باکیفیت‌تر باشند، در بین دندانپزشکان طرفداران بیشتری خواهند داشت. یک دندانپزشک در مراحل مختلف از معاینه گرفته تا انجام عمل‌های جزئی، درمانی، برطرف کردن پوسیدگی دندان، ترمیم دندان‌ها، کشیدن دندان، ترمیم بافت‌های دندان و جراحی‌های دندانی به کمک این ابزارها احتیاج دارد. برای خرید اینسترومنت‌های دندانپزشکی باید به مراکز خرید معتبر مراجعه کنید تا بتوانید ابزارهای  باکیفیت را با بهترین و مناسب‌ترین قیمت تهیه کنید.

قیمت اینسترومنت دندانپزشکی
قیمت اینسترومنت دندانپزشکی برای خریداران بسیار مهم است. برند استفاده شده در این ابزارها در کیفیت کار دندانپزشکی تاثیر مستقیم دارد؛ بنابراین دندانپزشکان همواره به دنبال بهترین کیفیت و بهترین برند ابزارها هستند. برای خرید اینسترومنت‌ها باید به مراکز ارائه‌دهنده تجهیزات دندانپزشکی مراجعه کنید. معمولا با توجه به سختی‌های خرید حضوری، می‌توانید به طور آنلاین استعلام قیمت اینسترومنت‌های دندانپزشکی را داشته باشید و به طور آنلاین سفارش خرید دهید.
قیمت ابزارهای دندانپزشکی با توجه به بازار رقابتی معمولا در بازارهای آنلاین با بهترین قیمت ارائه می‌شود. برای خرید می‌توانید هر کدام از ابزارهای مورد نیاز را در تعداد دلخواه سفارش دهید.

سخن پایانی
اینسترومنت‌های دندانپزشکی در اندازه‌های متنوع و با برندهای مختلف در بازار موجود هستند. کار همه دندانپزشکان به طور مستقیم با خرید وسایل و امکانات دندانپزشکی در ارتباط است. این ابزار است که به کمک دندانپزشک می‌آید تا بتواند بهترین خدمات دندانپزشکی را بر روی دندان بیمار انجام دهد؛ بنابراین حساسیت متخصصان این حوزه پزشکی در خرید اینسترومنت‌ها کاملا واضح و روشن است.
هرچه که برند ابزارها باکیفیت‌تر باشد و قیمت مناسب‌تری داشته باشد، در اولویت لیست خرید قرار خواهد گرفت.